Спорт

“Динамо” продовжило безвиграшну серію в Лізі Європи

У груповому турнірі Ліги Європи УЕФА вчора, 7 листопада, київське «Динамо» зіграло на виїзді з данським «Копенгагеном».

У матчі четвертого туру розіграшу динамівці зіграли з “Копенгагеном” внічию – 1:1, повідомляє Укрінформ.

У дебюті зустрічі рахунок відкрили господарі – на 4-й хвилині після помилки воротаря “біло-синіх” Георгія Бущана відзначився Єнс Стаге. На 15-й хвилині Віктор Циганков не реалізував пенальті, призначений за гру рукою Карлоса Зеки. Паритет у зустрічі встановив Беньямін Вербич, який точно пробив з-за меж штрафного майданчика у дальній кут воріт данців повз голкіпера Карла-Йохана Йонссона на 70-й хвилині.

Турнірне становище: “Копенгаген” – 6 очок, “Динамо” – 6, “Мальме” – 5, “Лугано” – 2.

У передостанньому, п’ятому турі 28 листопада відбудуться матчі “Мальме” – “Динамо”, “Лугано” – “Копенгаген”.