Спорт

Шахтар врятувався у неймовірному матчі із Динамо Загреб у 4 турі Ліги чемпіонів

Шахтар здобув драматичну нічию 3:3 на виїзді проти Динамо Загреб у матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів, пише Новое время.

Початок гри пройшов під диктовку гостей, які відкрили рахунок вже на 13-й хвилині після після вдалої контратаки.

Це Жуніор Мораес зробив простріл на Алана Патріка з правої лінії штрафного, а той з ближньої відстані вразив ближній кут.

Господарям вдалося відновити рівновагу через 12 хвилин. Петковіч виграв верхову дуель у двох захисників суперника і головою відправив м’яч у сітку.

Після цього Шахтаря проявлял більшу активність, проте саме Динамо ледь не вийшло вперед на кінець години гри, коли Леовац пробив по воротах, але влучив у ногу Кривцова, після м’яч зупинила поперечина.

Вилучення Моро надало вже донеччанам шанс повести в рахунку, але Матвієнко ударом впритул знайшов воротаря загребчан.

Трохи пізніше після вилучення Марлоса склади зрівнялися, а на 83-й Динамо вийшло вперед. Це Іванушец пройшов Матвієнка, опинився на ударній позиції і пробив в кут воріт.

Це не збентежило Шахтар, який пішов уперед на останніх хвилинах і вирвав нічию завдяки голам Мораеса на 90+3-й і Тете (з пенальті, призначенному після перегляду відеоповтора) на 90+8-й хвилинах.

Тим самим донецький клуб вийшов на друге місце в групі за додатковими показниками.

Динамо Загреб – Шахтар 3:3.

Голи: Петковіч, 25, Іванушец, 83, Адемі, 89 — Алан Патрік, 13, Мораес, 90+3, Тете, 90+8(з пенальті)

Динамо ЗЛіваковіч — Теофіль-Катрін, Ділавер, Періч — Стояновіч (Іванушец, 72), Моро, Адемі, Леовац — Ольмо, Оршич (Г’їра, 77) — Петковіч (Кендзьор 90+1)

Шахтар: Пятов — Додо, Кривцов, Матвієнко (Дентіньо, 86), Ісмаїлі – Степаненко(Маркос Антоніо, 90), Патрік (Тете, 86) — Марлос, Коваленко, Тайсон — Мораес