Рубрики: Культура

У Лос-Анджелесі оголосили номінантів на 91-ий “Оскар”

У США оголошено номінантів кінопремії «Оскар-2019».

З посиланням на сайт Американської академії кіномистецтва про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

24 лютого переможцям вручать премії. Церемонія  вперше за 30 років пройде без ведучого.

Повний список номінантів премії “Оскар-2019”:

Найкращий фільм

“Рома” (Рим)

“Зелена книга” (Green Book)

“Народження зірки” (A Star is Born)

“Богемська рапсодія” (Bohemian Rhapsody)

“Чорна пантера” (Black Panther)

“Чорний клановець” (BlacKkKlansman)

“Влада” (Vice)

“Фаворитка” (The Favourite)

Найкращий актор

Рамі Мальок, “Богемська рапсодія”

Крістіан Бейл, “Влада”

Вігго Мортенсен, “Зелена книга”

Бредлі Купер, “Народження зірки”

Віллем Дефо, “На порозі вічності”

Найкраща актриса

Гленн Клоуз, “Дружина” (The Wife)

Леді Гага, “Народження зірки” (A Star is Born)

Олівія Колман, “Фаворитка” (The Favourite)

Мелісса Маккарті, “Чи зможете ви мене пробачити?” (Can You Ever Forgive Me?)

Яліца Апарісіо, “Рома” (Рим)

Найкращий режисер

Альфонсо Куарон, “Рома” (Рим)

Спайк Лі, “Чорний клановець” (BlacKkKlansman)

Адам Маккей, “Влада” (Vice)

Йоргос Лантимос, “Фаворитка” (The Favourite)

Павло Павликівський, “Холодна війна” (Холодний wojna)

Найкраща чоловіча роль другого плану

Махершала Алі, “Зелена книга” (Green Book)

Річард Грант, “Чи зможете ви мене пробачити?” (Can You Ever Forgive Me?)

Тімоті Шаламе, “Гарний хлопчик” (Beautiful Boy)

Сем Еліотт, “Народження зірки” (A Star is Born)

Сем Рокуелл, “Влада” (Vice)

Найкраща жіноча роль другого плану

Емі Адамс, “Влада” (Vice)

Емма Стоун, “Фаворитка” (The Favourite)

Рейчел Вайс, “Фаворитка” (The Favourite)

Реджина Кінг, “Якщо Біл-стріт могла б заговорити” (If Beale Street Could Talk)

Марина Де Тавіра, “Рома” (Рим)

Найкращий адаптований сценарій

“Балада Бастера Скраггса”

“Якщо Біл-стріт могла б заговорити”

“Народження зірки”

“Чи зможете ви мене пробачити?”

“Чорний клановець”

Найкращий оригінальний сценарій

“Зелена книга”

“Фаворитка”

“Рома”

“Влада”

“Щоденник пастиря”

Найкращий фільм на іноземній мові

“Рома” (Roma), Альфонсо Куарон, Мексика

“Холодна війна” (Холодний wojna), Павло Павликівський, Польща

“Магазинні злодюжки” (Manbiki kazoku), Хірокадзу Корееда, Японія

“Капернаум” (Capharnam), Надін Лабакі, Ліван

“Робота без авторства”, Флоріан Хенкель фон Доннерсмарк, Німеччина

Найкраща робота оператора

“Рома”

“Народження зірки”

“Робота без авторства”

“Фаворитка”

“Холодна війна”

Найкращий монтаж

“Зелена книга”

“Богемська рапсодія”

“Чорний клановець”

“Фаворитка”

“Влада”

Найкращий монтаж звуку

“Людина на Місяці”

“Тихе місце”

“Богемська рапсодія”

“Чорна Пантера”

“Рома”

Найкраще зведення звуку

“Рома”

“Богемська рапсодія”

“Людина на Місяці”

“Народження зірки”

“Чорна пантера”

Найкращий дизайн костюмів

“Балада Бастера Скрагсса”

“Чорна Пантера”

“Фаворитка”

“Мері Поппінс повертається”

“Дві королеви”

Найкраща пісня

Shallow, “Зірка народилася”

All the Stars, “Чорна Пантера”

I’ll Fight, RBG

The Place Where Lost Things Go, “Мері Поппінс повертається”

When A Cowboy Trades His Spurs for Wings, “Балада Бастера Скраггса”

Найкраща робота художника-постановника

“Фаворитка”

“Людина на Місяці”

“Рома”

“Чорна Пантера”

“Мері Поппінс повертається”

Найкращі візуальні ефекти

“Людина на Місяці”

“Месники: Війна нескінченності”

“Хан Соло: Зоряні війни. Історії”

“Першому гравцеві приготуватися”

“Крістофер Робін”

Найкращий грим і зачіски

“Влада”

“Богемська рапсодія”

“На кордоні світів”

Найкращий анімаційний фільм

“Суперсімейка 2”

“Людина-павук: Через всесвіти”

“Ральф проти інтернету”

“Острів собак”

“Мірай з майбутнього”

Найкращий короткометражний анімаційний фільм

“Бао”

“Вихідні”

“Один маленький крок”

“Пізній полудень”

“Поведінка тварин”

Найкращий документальний фільм

“RBG”

“Будеш моїм сусідом?”

Minding the Gap

“Вільний підйом поодинці”

Найкращий короткометражний документальний фільм

“Точка. Кінець пропозиції”

“Кінець гри”

“Ніч у саду”

Life Boat

Black Sheep

Найкращий композитор

“Якщо Біл-стріт могла б заговорити”

“Мері Поппінс повертається”

“Острів собак”

“Чорна Пантера”

“Чорний клановець”

Нагадаємо, від України на “Оскар” висувалася стрічка«Донбас» Сергія Лозниці.